Menekşe Yapı
Dark

Yaşam Kalitesini Yükseltiyoruz.

Menekşe Yapı olarak yılların vermiş olduğu derin sektör tecrübemiz ile yapı sektörüne değer katmaya devam ediyoruz. Doğaya ve insana saygılı yaşam alanları oluştururken 360 derece memnuniyet yaklaşımı ile projelerimizi hayata geçiriyoruz. Sadece bugünü değil aynı zamanda da geleceği de düşünüyoruz. Projelerimizi planlarken ve hayata geçirirken, sadece bugünün şartları değil geleceğin beklentilerini de göz önüne alıyoruz.

Doğru projeler ile yatırım değeri yüksek yapılar oluşturuyoruz. Hem yaşanabilir hem de geleceğe yönelik yatırım amaçlı projeler ile değerli müşterilerimize farklı seçenekler sunuyoruz. Ortaya koyduğumuz projeler ve yüzlerce mutlu müşterimiz ile başarımızı sürdürülebilir kılmaya önem veriyoruz. Biliyoruz ki başarı, ancak devamlılık ile oluşabilen bir kazanımdır. Bu yaklaşım ile kalitede, mimaride, doğaya saygıda, insan odaklı olma ve yaşam alanları üretmede devamlılık önceliğimizdir.

Menekşe

Geçmişin yapı sektörü yaklaşımları ile günümüzün beklentileri karşılamak çok zor. Çoğu sektörde olduğu gibi yapı sektöründe de değişim ve dönüşüm yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor.

Yaşam mimarlığı yaklaşımı ile evler, sadece konakladığımız alanlar olmaktan çıktı.

Zamanımızın büyük kısmını geçirdiğimiz hatta birçoğumuzun mesaisini dahi geçirdiği bir yaşam alanı haline geldi. Büyükşehir yaşantısının hızlı bir şekilde değişmesi ile birlikte siz değerli müşterilerimizin de beklentileri farklılık gösterdi.

Her bir projemizde günün şartlarını göz önüne alarak insan odaklı bir yaklaşım sağlıyor ve bir sonraki aşamayı tasarlıyoruz.

Menekşe Yapı olarak, ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süsleyen mimariyi, ulaşılabilir şartlarda sunmayı hedefliyoruz.

Kaliteli ve nezih bir yaşam alanına sahip olmak herkesin hakkı. Projelerimizi bu doğrultuda planlıyor ve mutlu bir yuva hayali kuranlar için var gücümüzle çalışıyoruz.

SEKTÖRDEKİ ÜSTÜNLÜKLERİMİZ

  • Profesyonel Danışmanlık: Hayallerinizdeki yaşam alanlarını oluşturmak için yapı sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.
  • Yenilikçi Çözümler: Günümüzün beklentilerini değil geleceğin beklentilerini düşünerek yenilikçi bir yaklaşım sergiliyoruz. Mevcut projelerimiz, yenilikçi yaklaşımımızın en büyük örnekleridir.
  • Prestijli Yaşam: Yenilikçi ve üstün standartlara sahip bir yaşam alanı herkesin hakkı görüşüne sahibiz. Bu yaklaşım ile sizlere prestijli yaşamı, ulaşılabilir şartlarda sunuyoruz.
  • Kârlı Yatırım: Doğru projeler ile yatırım değeri yüksek yapılar ortaya koyuyoruz. Geleceğin taleplerini ve kent gelişimini göz önüne alarak karlı bir yatırım sunmayı hedefliyoruz.

Sektördeki üstünlüklerimizi her ortaya koyduğumuz projede edinilen tecrübeye borçluyuz. Kazandığımız tecrübe ile sadece projelerimizi geliştirmiyor aynı zamanda da yapı sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırıyoruz. Her şeyden önde tuttuğumuz sağlam yapı yaklaşımımızdan ödün vermeden, modern çizgilerde bir mimari ile günümüzün yenilikçi yapılarını ortaya koyuyoruz.

Dökümanlar

Kurumsal gerekli dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz

Menekşe Yapı'nın sektördeki başarısının arkasındaki deneyimli ve uzman profesyonelleri tanıyabilirsiniz.

Ekibimiz | Menekşe Yapı
Ali Menekşe

Kurucu

Ekibimiz | Menekşe Yapı
Abdulkadir Menekşe

Kurucu Ortak

Ekibimiz | Menekşe Yapı
Burak Menekşe

Kurucu Ortak

Ekibimiz | Menekşe Yapı
Ş. Gül Evci

Satış Müdürü

Ekibimiz | Menekşe Yapı
Ahmet Kürşat Gençoğlu

Muhasebe

Ankara’ya Değer Katıyoruz

Bize Ulaşın

Soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile bizimle paylaşabilirsiniz.

Yukarı Öveçler Mah. 1235. Cad. 17/A Çankaya/Ankara

Yol Tarifi Al

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

İletişim Formu

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız